Захист металевих поверхонь від корозії

Компанія Гравіт Україна якісно та надійно відповідного до встановлених Міжнародних стандартів ISO за допомогою професійного сучасного обладнанн фірм GRACO, COMPAIR та CLEMCO і високоякісних лакофарбових матеріалів німецької фірми Lankwitzer проведе повний комплекс робіт з антикорозійного захисту металевих конструкцій різного ступеня складності та ушкодження, таких як металеві ферми,резервуари,силосні башти,крани,вишки,виробничі приміщення. Усі роботи виконують кваліфіковані спеціалісти компанії з великим досвідом роботи у цій галузі.

Під дією зовнішніх чинників метал зазнає змін, які не тільки погіршують його зовнішній вигляд, але й впливають на його міцність. Цей процес прийнято називати корозією - порушенням структури металів чи їхніх сплавів внаслідок хімічної чи електрохімічної взаємодії із зовнішнім середовищем.

Для розвитку корозії достатньо, щоб метал був покритий тонким шаром води - і руйнівні процеси активізують свою дію.

Антикорозійний захист металевих конструкцій розпочинають із підготовки робочої поверхні - її обробки. Цей етап є найважливішим для всього процесу захисту металів від корозії, адже від його якості залежить подальший стан матеріалу в умовах агресивного середовища. Відсутність очистки нівелює усі подальші маніпуляції з металом.

Розрізняють ручну, механічну та піскоструйну очистку металу.

​Піскоструменева обробка металу- це очищення металевих поверхонь за допомогою абразивного потоку з піску різної фракції, який з великою швидкістю вдаряється в метал, очищає його та виконує шліфувальну функцію. Піскоструй є найдієвішим при обробці та захисті металевих конструкцій від корозії та забезпечує ефективне зчеплення обробленої поверхні із подальшим покриттям.

Для визначення точного степеня ураження металевої поверхні корозією та подальшої очистки перед нанесенням покриття користуються Міжнародним стандартом ISO, який позначає наступні ступені ураження:

А - поверхня металу вкрита міцно прилягаючою прокатною окалиною, де майже немає іржі.
В - поверхня металу з початками корозії, з якої починає відшаровуватися прокатна окалина.
С - поверхня металу, з якої окалина відшарувалася і може бути видаленою, але з невеликими заглибленнями, ямками на поверхні.
- поверхня металу, з якої окалина повністю відшарувалася, але ямки та заглиблення можна побачити неозброєним оком.

Визначають такі стандарти обробки металевих конструкцій:
ISO - St
- ручна обробка та очистка електроінструментом.
ISO - St 2- ретельна ручна обробка та очистка електроінструментом.
ISO - St 3- ручна обробка та очистка електроінструментом до появи металевого блиску.
ISO - Sа- піскоструйна очистка.

Обробка поверхні піскоструменевою очисткою забезпечує такі степені підготовки поверхні:

Sa 1 - легка піскоструйна очистка - при огляді поверхня очищена від бруду, масляних плям, частинок легко прилягаючої окалини, іржі тощо.
Sa 2 - ретельна піскоструйна очистка - при огляді поверхня очищена від бруду, масляних плям, більшої частини прокатної окалини, іржі тощо. Забруднення, які залишилися, міцно прилягають.
Sa 2,5 - дуже ретельна піскоструйна очистка - при огляді поверхня очищена від бруду, масляних плям, прокатної окалини, фарби. Будь - які залишки забруднення виглядають як малопомітні плями чи полоси.
Sa 3 - піскоструйна очистка до візуально чистої сталі - при огляді поверхня очищена від бруду, масляних плям, прокатної окалини, фарби, поверхня має однорідний металевий блиск.

Залежно від обраного ступеня обробки поверхні ціна на увесь комплекс проведених робіт може бути різною.
Після проведення робіт з піскострую металу забезпечується подальший захист металів від корозії, який включає:

Захист металів від корозії, який розпочинається із піскоструменевої обробки ушкодженої поверхні, значно покращує зовнішній вигляд металу та його експлуатаційні характеристики. Окрім цього, фінансові витрати на якісну очистку металу та процедури з його відновлення є меншими у порівнянні з тими, які можуть бути затрачені в процесі цілковитої чи часткової заміни самого металу.

Інші послуги