Про нас

Компанія "GRAVIT - RENOWACJA" працює на ринку будівництва Польщі більше п'ятнадцяти років, пропонуючи послуги із шліфування, ремонту таполірування кам'яних підлог з мармуру, мармурової крихти, граніту та бетону. Окрім цього, організація виконує роботи з чищення та відновлення поверхонь методом піскоструменевої очистки.
 
Фірма "GRAVIT - RENOWACJA"
є добре знаною у Польщі своїми якісно виконаними та висококваліфікованими роботами, завдяки чому заслужила репутацію надійного підрядника. Про це свідчать листи подяки від замовників, для яких були виконані роботи у Посольстві США, Канади та Австралії в республіці Польща, будівлі Міністерства сільського господарства та фінансів, будинку Уряду республіки Польща, будівлі Народного театру республіки Польща та багатьох інших культових споруд.

Сьогодні компанія "GRAVIT - RENOWACJA" впроваджує свої послуги на українському ринку, створивши спільне підприємство з українськими партнерами -"Гравіт - Україна".

Ми пропонуємо широкий комплекс робіт, пов'язаних із піскоструменевим очищенням поверхонь шліфуванням поліруванням кам'яних підлог, якісно виконуємо інші ремонтно - будівельні роботи за найновішими технологіями, використовуючи сучасне обладнання.

Працюємо швидко, якісно та надійно!


Наша поліграфія - скачати.

Переваги

Надсучасне обладнання
Професійний підхід
Великий досвід