Промислові поліуретанові та епоксидні підлоги

Компанія "Гравіт Україна" пропонує послуги якісного монтажу промислових поліуретанових та епоксидних​ підлог. Наші спеціалісти із дотриманням технології процесу та за допомогою сучасного обладнання проведуть встановлення поліуретанових та епоксидних підлог для промислових приміщень та нададуть ґрунтовну консультацію щодо їх подальшої експлуатації. У нас Ви можете замовити та купити поліуретанові та епоксидні підлоги за доступною ціною.

Промислові поліуретанові та епоксидні підлоги - спеціальні синтетичні покриття, які наносяться на  бетонні підлоги, надають їм додаткової міцності та відмінного зовнішнього вигляду. Такі покриття використовуються на складах, в промислових і торгівельних приміщеннях, в місцях громадського призначення. Поліуретанові та епоксидні підлоги набувають все більшого поширення, адже передбачають укладення покриттів різних типів та кольорів, що є актуальним для промислового і, навіть, житлового користування.

Основні переваги поліуретанових та епоксидних  підлог для промислових приміщень:

 1. Монолітність, відсутність швів.
 2. Стійкість до вологи, вібраційних та ударних навантажень.
 3. Хімічна стійкість.
 4. Зносостійкість.
 5. Еластичність.
 6. Безпечність - відсутність пилу з бетонної основи.
 7. Гігієнічність, простота догляду.
 8. Збереження відмінних експлуатаційних властивостей та декоративних якостей протягом довгого часу.


За своїм складом підлоги для виробничих приміщень поділяються на:

 1. Епоксидні - на основі епоксидних смол і матеріалів. Такі підлоги є міцними, характеризуються високою хімічною стійкістю, здатні витримувати великі механічні навантаження, проте є чутливими до зміни температурних режимів.
 2. Поліуретанові - на основі поліуретанових покриттів. Цей вид промислових полімерних підлог є міцним, стійким до хімічних, механічних та температурних впливів.
 3. Метилметакрилатні - на основі метилметакрилових смол, є найменш хімічно - та механічно стійкими, проте добре зарекомендували себе при різких змінах температурних режимів.
 4. Цементно - акрилові - з сухої суміші з додаванням "рідкого компоненту".
 5. Поліуретанові наливні підлоги  використовуються у житлових приміщеннях, тоді як епоксидні, метилметакрилатні та цементно - акрилові мають виключно виробниче призначення.
 6. Промислові наливні підлоги відрізняються товщиною покриття (тонкошарові (0, 2 - 0, 5 мм), самовирівнюючі (0,8 - 1,5 мм), кварцові (2 - 4 мм), полімерні стяжки (від 6 мм)); масовою часткою кварцового піску у їх складі; типом використовуваного розчинника тощо.

Поліуретанові та епоксидні підлоги в промислових будівлях - це доволі складна конструкція, тому до її бетонної основи ставляться певні вимоги:

 1. Висока міцність - показник міцності при розтязі повинен становити 1, 5 мегапаскалів.
 2. Вміст вологи - не більше 4 %.
 3. Максимально - точний рівень - допустимі коливання рівня поверхні не повинні перевищувати 3 - 5 мм.
 4. Ідеальна чистота - усунення будь - якого забруднення з основи для максимального зчеплення з наливною поверхнею.

Монтаж підлог для промислових приміщень відбувається в такі етапи:

 1. Підготовка основи для наливної підлоги - очистка основи від бруду, масляних плям, залишків попереднього покриття; обробка тріщин, щілин, вибоїв спеціальним полімерним складом.
 2. Грунтування - обробка основи  ґрунтувальним розчином з полімерним вмістом; проклеювання склотканиною; засипання кварцовим піском для усунення будь - яких нерівностей та створення основи для кращого зчеплення з основним шаром.
 3. Чистка - фінальний огляд підготовленої поверхні, видалення найменших забруднень за допомогою професійних інструментів.
 4. Нанесення наливного покриття - підготовка суміші, рівномірний розподіл покриття по поверхні, нанесення фінішного шару (лакового, кольорового, фактурного).

Монтаж промислових полімерних підлог є процесом, який слід проводити відповідно до усіх технологічних вимог (дотримання температурного режиму в приміщенні, його вологості, почерговості усіх етапів роботи). Тому довіряти усі монтажні роботи слід досвідченим
фахівцям із професійними знаннями та спеціальними навиками.

Компанія "Гравіт Україна" пропонує послуги якісного монтажу промислових поліуретанових та епоксидних​ підлог. Наші спеціалісти із дотриманням технології процесу та за допомогою сучасного обладнання проведуть встановлення поліуретанових та епоксидних підлог для промислових приміщень та нададуть ґрунтовну консультацію щодо їх подальшої експлуатації. У нас Ви можете замовити та купити поліуретанові та епоксидні підлоги за доступною ціною.

Інші послуги