Піскоструменева очистка цегли та каменю

Компанія “Гравіт Україна” пропонує високопродуктивну та лагідну піскоструменеву очистку цегли за технологією Rotec від німецького концерну Remmers, при якій повітря, вода та пісок у завихреному стані подаються на поверхню, ковзають, а не відбивають її, поступово видаляючи бруд у різних його проявах. Лагідна очистка дає відмінний ефект на різних видах цегляних фасадів. Якісно та професійно проводимо обробку очищеної поверхні високоякісною хімією для збереження відмінного зовнішнього вигляду та подовження терміну експлуатації цегляної кладки.

Цегла - один із найбільш поширених та доступних матеріалів, який використовується для проведення зовнішніх та внутрішніх будівельно - оздоблювальних робіт. Водночас - це матеріал, який потребує періодичної своєчасної реставрації, оскільки з часом втрачає свій початковий зовнішній вигляд та піддається впливу зовнішніх природних факторів.

При значних структурних змінах проводять заміну елементів чи частин цегляних конструкцій, при менших - очищають цеглу за допомогою ряду технологій.


Очистка цегляних стін проводиться в такий спосіб:

 1. Хімічна обробка - миття цегли спеціальними розчинами з дотриманням відповідних етапів процедури в спеціальних температурних режимах.
 2. Механічна обробка - ручна очистка цегляної кладки, яка є малоефективною з точки зору втрати часу та можливості пошкодження оброблюваної поверхні.
 3. Піскоструйна обробка цегляних стін - найбільш делікатний та ефективний метод очистки, в процесі якого найдрібніші частини абразивного матеріалу на великій швидкості потоком повітря діють на цеглу, не пошкоджуючи її структуру та видаляючи з її поверхні різні забруднення, а з пористої структури - мікроорганізми.
 

Піскоструменеве очищення цегли дозволяє видалити:

 1. Масляні плями, старі лакофарбові покриття.
 2. Залишки цементу, бетонного розчину.
 3. Грибкові утворення.
 4. Висоли (білі соляні відкладення на поверхні цегли, які пошкоджують її зовнішній вигляд та є ознакою її руйнування).
 5. Іржу.
 6. Сажу та кіптяву після пожежі.


Піскоструменеве очищення цегляної кладки та каменю має беззаперечні переваги порівняно з іншими методами обробки:

 1. Легко очищає фасади будь - якої складності.
 2. Надає основі поверхні шорсткості, що значно підвищує зчеплення із гідрофобізаторами та оздоблювальними матеріалами.
 3. Виявляє усі дефекти матеріалу, які легко ліквідувати при проведенні наступних оздоблюваних робіт.
 4. Дозволяє проводити делікатну реставрацію фасаду, не пошкоджуючи важливих елементів, що є особливо важливим при роботі з будівлями, які мають історичну цінність.
 5. В короткі терміни очищає цегляні поверхні у великих масштабах.

При піскоструйній обробці цегляних стін важливим є не лише професійний підхід до виконання усього комплексу робіт, але й відмінне знання видів та марок цегли, адже кожна з них може мати свої особливості у обробці.

Компанія “Гравіт Україна” пропонує високопродуктивну та лагідну піскоструменеву очистку цегли за технологією Rotec від німецького концерну Remmers, при якій повітря, вода та пісок у завихреному стані подаються на поверхню, ковзають, а не відбивають її, поступово видаляючи бруд у різних його проявах. Лагідна очистка дає відмінний ефект на різних видах цегляних фасадів. Якісно та професійно проводимо обробку очищеної поверхні високоякісною хімією для збереження відмінного зовнішнього вигляду та подовження терміну експлуатації цегляної кладки.

Інші послуги